11.JPG

Pole─ç nas znajomym


Podaj adres E-mail:


Polecane

Nowa strona 1

Zaloguj si─Ö

Darmowy licznik odwiedzin

stat4u

 

 

Szanowni Państwo!


Dyrektorzy Szkół, Koleżanki i Koledzy Chemicy


Pragniemy zaprosić uczniów do próbnych zmagań maturalnych
z chemii w cyklu Matura
z 3ECH EDUKACJĄ, która odbędzie się w dniu 12 marca 2018r. o godzinie 11:30. Udział w tej próbnej maturze jest całkowicie bezpłatny. Arkusz II Ogólnopolskiej Próbnej Matury
z Chemii z 3ECH EDUKAC─ä jest wzorowany na arkuszu maturalnym z chemii CKE. Czas przeznaczony na jego rozwi─ůzanie to 180 minut, za kt├│ry uzyska─ç mo┼╝na 60 punkt├│w. Szko┼éy zainteresowane przyst─ůpieniem do matury, prosimy o przej┼Ťcie do zak┼éadki www.3echedukacja.pl/ZAPISY
i wype┼énienie formularza lub przes┼éanie zg┼éoszenia e-mailem pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczy─ç, konieczne jest w┼é─ůczenie w przegl─ůdarce obs┼éugi JavaScript. podaj─ůc:

ÔÇó imi─Ö i nazwisko oraz funkcj─Ö osoby odpowiedzialnej za przeprowadzenie pr├│bnej matury,
ÔÇó nazw─Ö i adres szko┼éy,
ÔÇó orientacyjn─ů liczb─Ö uczni├│w, kt├│rzy przyst─ůpi─ů do tej matury,
ÔÇó adres e-mailowy, pod kt├│ry maj─ů by─ç wys┼éane pliki z arkuszem i modelem oceniania oraz odpowiedziami,

Zg┼éoszenia przyjmowane b─Öd─ů do 3 marca 2018r. Arkusze z zadaniami - pliki PDF - zostan─ů przes┼éane pod zg┼éoszone adresy e-mailowe pi─Ö─ç dni przed terminem przeprowadzenia egzaminu. Model oceniania wy┼Ťlemy pod te adresy tego samego dnia po godzinie 15.
Do dnia przeprowadzenia egzaminu tre┼Ťci arkuszy obj─Öte s─ů tajemnic─ů.
II Og├│lnopolska Pr├│bna Matura z Chemii z 3ECH EDUKAC─ä odbywa si─Ö w ramach dziewi─ůtej edycji ┼Üwi─Ötokrzyskiej Matury Pr├│bnej, kt├│r─ů organizuje Uniwersytet Jana Kochanowskiego we wsp├│┼épracy z ÔÇ×Echem DniaÔÇŁ, Radiem Kielce, Urz─Ödem Miasta w Kielcach oraz TVP3 Kielce.
W I Próbnej Maturze z Chemii z 3ECH EDUKACJĄ udział wzięło 5326 uczniów ze 150 szkół z 12 województw.


Z pozdrowieniami





Lista szk├│┼é bior─ůcych udzia┼é w "II Og├│lnopolskiej Maturze Z Chemii Z 3ECHEDUKACJA"

I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Olkuszu im K. K. Wielkiego w Olkuszu
ZSP ÔÇô Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. S. Wyspia┼äskiego w Rymanowie
II Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Piast├│w ┼Ül─ůskich z Oddzia┼éami Mistrzostwa Sportowego we Wroc┼éawiu
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. B. Prusa w Siedlcach
ZSO w Pogorzeli
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Boles┼éawa Chrobrego w Gnie┼║nie
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Ziemi Podlaskiej w Komar├│wce Podlaskiej
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Jana Zamoyskiego w Zamo┼Ťciu
IX Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Szczecinie
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Janusza Korczaka w Wi─Öcborku
XIX Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Mariana Mokwy w Gda┼äsku
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Stefana ┼╗eromskiego w Kielcach
XVI Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Armii Krajowej w Tarnowie
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Feliksa Fabianiego w Radomsku
XIII Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Krakowie
Centrum Kszta┼écenia Sportowego Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce z Oddzia┼éami Sportowymi w Szczecinie
IV Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Orl─ůt Lwowskich w Gliwicach
I liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Lesznie
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce nr VII im. K. K. Baczy┼äskiego we Wroc┼éawiu
ZSO Nr I w Opolu
II Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Gda┼äsku
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Marii D─ůbrowskiej w Pionkach
Prywatne Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Kr├│lowej Jadwigi w Lublinie
Zespół Szkół nr 10 w Zabrzu
Powiatowy Zespół Szkół w Chmielniku
II Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Ks. Jana Twardowskiego w Ole┼Ťnicy
Niepubliczne Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce nr 61 im. Stefana Kisielewskiego w Warszawie
V Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. p┼ék. Stanis┼éawa D─ůbka w Gdyni
X Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Gdy┼äskich Nauczycieli Bohater├│w II Wojny ┼Üwiatowej w Gdyni
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Marii Sk┼éodowskiej-Curie w Z┼éotowie
Gdańskie Liceum Autonomiczne w Gdańsku
III Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. C.K. Norwida w Zamo┼Ťciu
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. M. D─ůbrowskiej w ┼╗urominie
IX Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. C. K. Norwida w Cz─Östochowie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Ziębicach
Katolickie Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Henrykowie
Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku
II Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce z Bia┼éoruskim J─Özykiem Nauczania im. Bronis┼éawa Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim
II Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. p┼ék. Leopolda Lisa-Kuli w Rzeszowie
XI Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce z Oddzia┼éami Dwuj─Özycznymi w Szczecinie
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Ziemi Podlaskiej w Komar├│wce Podlaskiej
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce Si├│str Urszulanek Unii Rzymskiej w Poznaniu
Zesp├│┼é Szk├│┼é Og├│lnokszta┼éc─ůcych Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Sejnach
Zespół Szkół Technicznych i Licealnych w Żaganiu
V Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Marii Sk┼éodowskiej ÔÇô Curie w Lublinie
VI Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Kr├│la Zygmunta Augusta w Bia┼éymstoku
V Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Jana Heweliusza w Legnicy
IV Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Tarnowie
Publiczne Katolickie Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im.b┼é. ks. Jerzego Popie┼éuszki w ┼üazach-Magdalence
Zesp├│┼é Szk├│┼é Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Zamo┼Ťciu
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im W. Broniewskiego w ┼Üwidniku
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Oskara Kolberga w Ko┼Ťcianie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szprotawie
ZSCE w Płocku
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
IX Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Gdyni
Zesp├│┼é Szk├│┼é Og├│lnokszta┼éc─ůcych w W─ůbrze┼║nie
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. ks. kard. Stefana Wyszy┼äskiego w Staszowie
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Limanowej
II Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im.D─ůbr├│wki w Gnie┼║nie
XV Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im Zjednoczonej Europy w Gda┼äsku
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Stefana Czarnieckiego w Che┼émie
VIII Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. KEN w Gda┼äsku
II Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce z Oddzia┼éami Dwuj─Özycznymi im. Adama Mickiewicza w S┼éupsku
VI Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Janusza Korczaka
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce FILOMATA w Gliwicach
V Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Gda┼äsku
Zespół Szkoł nr 1 im. Marii Skłodowskiej Curie w Sopocie
Liceum Akademickie Da Vinci w Poznaniu
Zesp├│┼é Szk├│┼é Og├│lnokszta┼éc─ůcych nr 4 w Szczecinie
III Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Krakowie
Zespół Szkół Nr1 w Tomaszowie Lubelskim
V Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Klaudyny Potockiej
VI Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Adama Mickiewicza w Krakowie
III Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Ostrowie Wielkopolskim
III Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Juliusza S┼éowackiego w Piotrkowie Trybunalskim
XVIII im. Jana Zamoyskiego w Warszawie
II Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Kwidzynie
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Stefanii Sempo┼éowskiej w Tarnowskich G├│rach
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Zespole Szk├│┼é Og├│lnokszta┼éc─ůcych w S─Ödziszowie
Technikum Zawodowe "Uniwerek" w Kielcach
XV Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Poznaniu
IV im. K.K. Baczyńskiego w Olkuszu
IV Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Kielcach
XXVII Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Tadeusza Czackiego w Warszawie
III Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. A. Mickiewicza w Katowicach
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Tadeusza Ko┼Ťciuszki w Gorzowie Wielkopolskim
Spo┼éeczne Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Polskich Noblist├│w w Kwidzynie
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Piotra Wysockiego w Warce
Zesp├│┼é Szk├│┼é nr 1 w Nowym S─ůczu
Zespo┼éu Szk├│┼é Technicznych i Og├│lnokszta┼éc─ůcych im. gen. dr. Romana Abrahama we Wrze┼Ťni
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Powsta┼äc├│w ┼Ül─ůskich w Bieruniu
II Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gda┼äskim
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce z Oddzia┼éami Dwuj─Özycznymi w Kartuzach
Zespół Szkół w Michałowie
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. T. Ko┼Ťciuszki w Jaworznie
IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Staszica w Sosnowcu
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Tadeusza Ko┼Ťciuszki we W┼éodawie
III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach
Zespół Szkół Salezjańskich we Wrocławiu
Zesp├│┼é Szk├│┼é Og├│lnokszta┼éc─ůcych we W┼éoc┼éawku
IV Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Boles┼éawa Chrobrego w Bytomiu
XXI Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Boles┼éawa Prusa w ┼üodzi
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Marii Sk┼éodowskiej ÔÇô Curie w Bogatyni
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim
Spo┼éeczne Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w ┼╗arach
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. J├│zefa Wybickiego w Ko┼Ťcierzyni
XIII Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Szczecinie
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Marsza┼éka J├│zefa Pi┼ésudskiego w S┼éupcy
Zespół Szkół im. ks. Stanisława Staszica w Tranobrzegu
Zesp├│┼é Szk├│┼é Og├│lnokszta┼éc─ůcych i Zawodowych w Mo┼äkach
Zespół Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Kołobrzegu
Powiatowy Zespół Szkół nr 3 im. Ks. Edmunda Roszczynialskiego w Wejherowie
G├│rno┼Ťl─ůskie Centrum Edukacyjne w Gliwicach
Zespół Szkół Technicznych w Pleszewie
Zesp├│┼é Szk├│┼é Sportowych im. Polskich Olimpijczyk├│w w D─ůbrowie G├│rniczej
II Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Heleny Malczewskiej w Zawierciu
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. K. Miarki w Miko┼éowie
Zespół Szkół Handlowych w Bydgoszczy
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Białobrzegach
Zesp├│┼é Szk├│┼é Technicznych i Og├│lnokszta┼éc─ůcych im. Kazimierza Wielkiego w Busku
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Tadeusza Ko┼Ťciuszki w Busku
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Busku
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Busku
Specjalny O┼Ťrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niepe┼énosprawnych Ruchowo w Busku
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Piotra Skargi w Gr├│jcu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Iłży
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. księdza Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Miko┼éaja Reja w J─Ödrzejowie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. gen. Stefana Roweckiego "Grota" w Jędrzejowie
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Bohater├│w Powstania Styczniowego w Ma┼éogoszczu
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w S─Ödziszowie
Powiatowy Zespół Szkół w Bodzentynie
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego im. Macieja Rataja w Krzelowie
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Marii Curie-Sk┼éodowskiej w Kazimierzy Wielkiej
Zespół Szkół Rolniczych w Cudzynowicach
Zespół Szkół Zawodowych w Odonowie
VI Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. J. S┼éowackiego w Kielcach
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Stefana ┼╗eromskiego w Kielcach
Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego w Kielcach
Zespół Szkół Ekonomicznych w Kielcach
V Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. ks. Piotra ┼Üciegiennego w Kielcach
I Og├│lnokszta┼éc─ůce Liceum Akademickie im. Janiny Kossakowskiej D─Öbickiej w Kielcach
IV Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Kielcach
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. ┼Ťw. Jadwigi Kr├│lowej w Kielcach
Zespół Szkół Informatycznych w Kielcach
II Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Jana ┼Üniadeckiego w Kielcach
VII Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. J├│zefa Pi┼ésudskiego w Kielcach
Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Kielcach
III Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Cypriana Kamila Norwida w Kielcach
Og├│lnokszta┼éc─ůca Szko┼éa Muzyczna w Kielcach
X Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. J├│zefa Wybickiego w Kielcach
Zespół Państwowych Szkół Plastycznych im. Józefa Szermentowskiego w Kielcach
Zespół Szkół Mechanicznych im. gen. Władysława Sikorskiego w Kielcach
Zespół Szkół Elektrycznych w Kielcach
Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Kielcach
Zesp├│┼é Szk├│┼é Le┼Ťnych w Zagna┼äsku
Powiatowy Zespół Szkół w Chmielniku
Powiatowy Zespół Szkół w Łopusznie
Powiatowy Zespół Szkół w Chęcinach
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Końskich
Zesp├│┼é Szk├│┼é Ponadgimnazjalnych im. Stanis┼éawa Staszica w St─ůporkowie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Końskich
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Komisji Edukacji Narodowej w Ko┼äskich
II Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůcego im. Marii Sk┼éodowskiej-Curie w Ko┼äskich
Niepubliczne Technikum Zawodowe Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Końskich
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Lipsku
Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy
Zespół Szkół Nr 1 w Miechowie
Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku
Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej - Curie w Ożarowie
Zespół Szkół nr 1 w Opatowie
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Bartosza G┼éowackiego w Opatowie
Zesp├│┼é Szk├│┼é Og├│lnokszta┼éc─ůcych im. Edwarda Szylki w O┼╝arowie
Zesp├│┼é Szk├│┼é Og├│lnokszta┼éc─ůcych Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu ┼Üwi─Ötokrzyskim
Zespół Szkół nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Ostrowcu Świętokrzyskim
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce nr III im. W┼éadys┼éawa Broniewskiego w Ostrowcu ┼Üwi─Ötokrzyskim
Zespół Szkół nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce nr II im. Joachima Chreptowicza w Ostrowcu ┼Üwi─Ötokrzyskim
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce nr I im. Stanis┼éawa Staszica w Ostrowcu ┼Üwi─Ötokrzyskim
Zespół Szkół Nr 2 w Ostrowcu Świętokrzyskim
Katolickie Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. ks. Marcina Popiela w Ostrowcu ┼Üwi─Ötokrzyskim
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Hugona Ko┼é┼é─ůtaja w Pi┼äczowie
Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Pińczowie
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Bolesława Chrobrego w Chrobrzu
Zespół Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Przysusze
Zespół Szkół nr 2 w Przysusze
III Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůcego im. Dionizego Czachowskiego w Radomiu
X Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Stanis┼éawa Konarskiego w Radomiu
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Radomiu
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w I┼é┼╝y
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Chwa┼éowicach
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Marii D─ůbrowskiej w Pionkach
Katolickie Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Sandomierzu
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce Collegium Gostomianum w Sandomierzu
II Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Tadeusza Ko┼Ťciuszki w Sandomierzu
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sandomierzu
Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich im. KEN w Sandomierzu
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Stefana ┼╗eromskiego w Chobrzanach
Ponadgimnazjalny Zespół Szkół Ekonomicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Sandomierzu
Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Skarżysku Kamiennej
Zespół Szkół Technicznych im. Armii Krajowej w Skarżysku Kamiennej
II Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Adama Mickiewicza w Skar┼╝ysku Kamiennej
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Juliusza S┼éowackiego w Skar┼╝ysku Kamiennej
Zesp├│┼é Szk├│┼é Samochodowo ÔÇô Us┼éugowych w Skar┼╝ysku Kamiennej
Zespół Szkół Transportowo-Mechatronicznych w Skarżysku Kamiennej
Zespół Szkół nr 3 im. Mikołaja Reja w Kędzierzynie Koźlu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Stalowej Woli
Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli
ZS Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Ko┼Ťciuszki w Stalowej Woli
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Tadeusza Ko┼Ťciuszki w Starachowicach
Niepubliczne Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Starachowicach
III Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Krzysztofa Kamila Baczy┼äskiego w Starachowicach
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. kard. Stefana Wyszy┼äskiego w Staszowie
Zespół Szkół w Połańcu
Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie
Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Staszowie
Katowickie Centrum Edukacji Zawodowej im. Powsta┼äc├│w ┼Ül─ůskich w Katowicach
Katolickie Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Zawierciu
Zesp├│┼é Szk├│┼é Og├│lnokszta┼éc─ůcych Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Tarnobrzegu
Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Nowej Dębie
Zespół Szkół Ponadgimanzjalnych nr 1 w Tarnobrzegu
Zesp├│┼é Szk├│┼é Og├│lnokszta┼éc─ůcych im. prof. Stanis┼éawa B─ůka w Gr─Öbowie
Spo┼éeczne Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Ma┼éego Ksi─Öcia w Tarnobrzegu
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce Mistrzostwa Sportowego "SIARKA" w Tarnobrzegu
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Karola Wojty┼éy w ┼üomiankach
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce we W┼éoszczowie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Czarnieckiego we Włoszczowie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Stanisława Staszica we Włoszczowie