6.JPG

Pole─ç nas znajomym


Podaj adres E-mail:


Polecane

Nowa strona 1

Zaloguj si─Ö

Darmowy licznik odwiedzin

stat4u

III Og├│lnopolska Matura z 3echEdukacja

Polskie znaki w formularzu kontaktowym - mail()
Adresat:
*Imi─Ö i nazwisko oraz funkcja :
*Nazwa szkoły:
*Adres szkoły:
*Przybli┼╝ona liczba uczni├│w:
*Adres email do komunikacji:
 * pola obowi─ůzkowe !!

Lista Szk├│┼é Bior─ůcych Udzia┼é :

Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce nr IV im. Stefana ┼╗eromskiego we Wroc┼éawiu
Gdańskie Liceum Autonomiczne
Zesp├│┼é Szk├│l Og├│lnokszta┼éc─ůcych nr 4 w Szczecinie
VLO w Gdańsku
IV Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. S. Staszica
IX LO w Szczecinie
VIII LO w Gdańsku
I LO im. B. Prusa w Siedlcach
Zespół Szkół im. ST. Staszica w Pile
I LO im. S. Sempołowskiej w Tarnowskich Górach
Technikum Zawodowe "Uniwerek" w Kielcach
IV Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Tarnowie
Zespól Szkół Nr 3 im. Mikołaja Reja w Kędzierzynie-Koźlu
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. M. Sk┼éodowskiej-Curie w Z┼éotowie
II Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce z Oddzia┼éami Dwuj─Özycznymi im. ┼Ťw. Kr├│lowej Jadwigi w Siedlcach
XVI LO im. Armii Krajowej w Tarnowie
VI Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. J. Korczaka w Sosnowcu
Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku
ZSP ÔÇô LO im. S. Wyspia┼äskiego w Rymanowie
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce nr VII im. K. K. Baczy┼äskiego we Wroc┼éawiu
II LO im. Piast├│w ┼Ül─ůskich we Wroc┼éawiu
XIX LO w Gdańsku
Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. M. Kopernika w ┼╗ywcu
Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego w Lublinie
I LO im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie
XV liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im Zjednoczonej Europy w Gda┼äsku
XVIII LO im. Jana Zamoyskiego w Warszawie
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Powsta┼äc├│w ┼Ül─ůskich w Bieruniu
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Ziemi Podlaskiej w Komar├│wce Podlaskiej
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. T. Ko┼Ťciuszki w Jaworznie
IX LO im. C. K. Norwida w Cz─Östochowie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sobolewie
Publiczne Katolickie Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. b┼é. ks. J. Popie┼éuszki w ┼üazach-Magdalence
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Rodu Leszczy┼äskich w Lesznie
Zesp├│┼é Szk├│┼é Og├│lnokszta┼éc─ůcych Nr II w Opolu
IV Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Orl─ůt Lwowskich w Gliwicach
V Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. K. Potockiej w Poznaniu
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w I┼éawie
X LO w Gdyni
II Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. D─ůbr├│wki Gnie┼║nie
V Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im Marii Curie Sk┼éodowskiej w Lublinie
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce Centrum Szk├│┼é Mundurowych w Bia┼éymstoku
Zesp├│┼é Szk├│┼é Og├│lnokszta┼éc─ůcych nr 2 w Kwidzynie
II Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Heleny Malczewskiej w Zawierciu
Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku
III Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Ostrowie Wielkopolskim
III Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. A. Mickiewicza w Katowicach
Zesp├│┼é Katolickich Szk├│┼é Og├│lnokszta┼éc─ůcych w Katowicach
Liceum og├│lnokszta┼éc─ůce im. J. S┼éowackiego w grodzisku wielkopolskim
G├│rno┼Ťl─ůskie Centrum Edukacyjne w Gliwicach
Zespół Szkół nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Sopocie
II LO w Gdańsku
Zespół Szkół nr 2 im. prof. Janusza Groszkowskiego w Pabianicach
II LO w Tomaszowie Mazowieckim
III Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Zespole Szk├│┼é Nr 1 im. St. Staszica w Kutnie
II Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce z Bia┼éoruskim J─Özykiem Nauczania im. Bronis┼éawa Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Oskara Kolberga w Ko┼Ťcianie
Katolickie Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. o. Anastazego Pankiewicza w ┼üodzi
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. J Korczaka w Wi─Öcborku
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Gorzowie Wielkopolskim im. Tadeusza Ko┼Ťciuszki
VI Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Kr├│la Zygmunta Augusta w Bia┼éymstoku
XIII liceum og├│lnokszta┼éc─ůce im. Bohater├│w Westerplatte w Krakowie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Ziębicach
Katolickie Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Henrykowie
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Marsza┼éka J├│zefa Pi┼ésudskiego w S┼éupcy
II LO w Rzeszowie
Technikum Ochrony Środowiska w Zwierzyńcu
III LO w Tarnowie
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. kr. W┼é. Jagie┼é┼éy w D─Öbicy
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Artura Grottgera w Grybowie
XXIII Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Nauczycieli Tajnego Nauczania ul. J├│zefa Poniatowskiego w Lublinie
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůcego im. KEN w Stalowej Woli
VIII Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Adama Asnyka w ┼üodzi
Liceum Akademickie DaVinci w Poznaniu
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Bieczu
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. M. Kromera w Gorlicach
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Adama Mickiewicza w Strzy┼╝owie
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. ks. Piotra Skargi w Sędziszowie Małopolskim
XXVII LO im. T. Czackiego w Warszawie
II LO im. T. Ko┼Ťciuszki w Sandomierzu
Zesp├│┼é Szk├│┼é Og├│lnokszta┼éc─ůcych we W┼éoc┼éawku
Zesp├│┼é Szk├│┼é Og├│lnokszta┼éc─ůcych nr 6 im. J. Kochanowskiego w Radomiu
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. St. Staszica w Chrzanowie
VI LO im. Juliusza Słowackiego w Kielcach
IX Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Gdyni
Katolickie Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Zawierciu
Katolickie Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Henrykowie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Ziębicach
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Limanowej
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. M. D─ůbrowskiej w ┼╗urominie
Zesp├│┼é Szk├│┼é Og├│lnokszta┼éc─ůcych i Zawodowych im. Kr├│la W┼éadys┼éawa Jagie┼é┼éy w Przeworsku
Zesp├│┼é Szk├│┼é Technicznych i Og├│lnokszta┼éc─ůcych im. gen. dr. Romana Abrahama we Wrze┼Ťni
Liceum og├│lnokszta┼éc─ůce im. Miko┼éaja Kopernika w Tarnobrzegu
II LO im. Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gdańskim
Powiatowy Zespół Szkół nr 3 w Wejherowie
II Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce przy Zespole Szk├│┼é Nr 1 im. Ignacego ┼üukasiewicza w Gorlicach
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Henryka Sienkiewicza w Koluszkach
XIII Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Szczecinie
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. KEN w Sanoku
Zesp├│┼é Szk├│┼é nr3 im. Stanis┼éawa Paw┼éowskiego w Ja┼Ťle
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Bogatyni
XXI Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Boles┼éawa Prusa w ┼üodzi
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im . Piotra Wysockiego w Warce
Akademickim Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůcym "Lingwista" w Gda┼äsku
Zesp├│┼é Szk├│┼é Nr1 w Kro┼Ťniewicach
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Ignacego Krasickiego w Dubiecku
I LO im T. Ko┼Ťciuszki w Busku
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Piotra Skargi w Gr├│jcu
LO im. M. Kopernika w Iłży
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Ma┼éogoszczu
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Reja w J─Ödrzejowie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. gen. Roweckiego "Grota" w Jędrzejowie
LO S─Ödzisz├│w
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Marii Curie-Sk┼éodowskiej w Kazimierzy Wielkiej
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Stefana ┼╗eromskiego w Kielcach
V LO im. ks. Piotra Ściegiennego w Kielcach
IV LO w Kielcach
Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Kielcach
VII Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. J. Pi┼ésudskiego w Kielcach
I Og├│lnokszta┼éc─ůce Liceum Akademickie im. Janiny Kossakowskiej D─Öbickiej w Kielcach
II Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Jana ┼Üniadeckiego w Kielcach
X LO im. J├│zefa Wybickiego w Kielcach
III Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. C. K. Norwida w Kielcach
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. ┼Ťw. Jadwigi Kr├│lowej w Kielcach
Powiatowy Zespół Szkół w Chmielniku
Powiatowy Zespół Szkół w Chęcinach
Powiatowy Zespół Szkół w Bodzentynie
Powiatowy Zespół Szkół w Łopusznie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Końskich
Zesp├│┼é Szk├│┼é Ponadgimnazjalnych im. Stanis┼éawa Staszica St─ůporkowie
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Komisji Edukacji Narodowej w Ko┼äskich
II Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůcego im. Marii Sk┼éodowskiej-Curie w Ko┼äskich
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Lipsku
Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy
Zespół Szkół Ożarów im. Marii Skłodowskiej - Curie w Ożarowie
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Bartosza G┼éowackiego w Opatowie
Zesp├│┼é Szk├│┼é Og├│lnokszta┼éc─ůcych Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu ┼Üwi─Ötokrzyskim
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce Nr I im. Stanis┼éawa Staszica w Ostrowcu ┼Üwi─Ötokrzyskim
Zespół Szkół nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim
LO Nr II im. J. Chreptowicza w Ostrowcu Świętokrzyskim
Niepubliczne Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. St. Konarskiego w Ostrowcu ┼Üwi─Ötokrzyskim
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce nr III im.W┼é.Broniewskiego w Ostrowcu ┼Üwi─Ötokrzyskim
III Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im.Dionizego Czachowskiego w Radomiu
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w I┼é┼╝y
II Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. T. Ko┼Ťciuszki w Sandomierzu
Ponadgimnazjalny Zespół Szkół Ekonomicznych im. Kwiatkowskiego w Sandomierzu
Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich im. KEN w Sandomierzu
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sandomierzu
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce Collegium Gostomianum w Sandomierzu
Katolickie LO w Sandomierzu
I LO w Skar┼╝ysku
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. T. Ko┼Ťciuszki w Starachowicach
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach
III LO w Starachowicach
Zespół Szkół Jędrusie Połaniec
Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Staszowie
Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. kard. S. Wyszy┼äskiego w Staszowie
LO Gr─Öb├│w
Spo┼éeczne Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Ma┼éego Ksi─Öcia w Tarnobrzegu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Czarnieckiego we Włoszczowie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Stanisława Staszica we Włoszczowie
I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce we W┼éoszczowie