1.JPG

Pole─ç nas znajomym


Podaj adres E-mail:


Polecane

Nowa strona 1

Zaloguj si─Ö

Darmowy licznik odwiedzin

stat4u

I Og├│lnopolska Matura z 3echEdukacja

Polskie znaki w formularzu kontaktowym - mail()



Lista szk├│┼é bior─ůcych udzia┼é w "I Og├│lnopolskiej Maturze Z Chemii Z 3ECHEDUKACJA"

Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego w Kielcach

I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce Collegium Gostomianum w Sandomierzu

X LO im. J.Wybickiego w Kielcach

V Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. ks. Piotra ┼Üciegiennego w Kielcach

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Kopernika w Busku

I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Stefana ┼╗eromskiego w Kielcach

II Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Jana ┼Üniadeckiego w Kielcach

Zespołu Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy

Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Marii Curie- Sk┼éodowskiej w Kazimierzy Wielkiej

VI Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. J. S┼éowackiego w Kielcach

Zespół Szkół nr 3 w Chmielniku

I Og├│lnokszta┼éc─ůce Liceum Akademickie w Kielcach

Technikum Le┼Ťne w Zagna┼äsku

Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůcego im. ks. kard. Stefana Wyszy┼äskiego w Staszowie

I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Starachowicach

II Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Marii Sk┼éodowskiej-Curie w Ko┼äskich

Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 "Piłsudski" w Kielcach

I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Skar┼╝ysku Kamiennej

Zespole Szkół Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Ostrowcu Świętokrzyskim

Zespół Szkół Nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim

IV Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Kielcach

Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Bartosza G┼éowackiego w Opatowie

Zesp├│┼é Szk├│┼é Og├│lnokszta┼éc─ůcych w Stalowej Woli

ZSO Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Świętokrzyskim

Zespół Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Pszysusze

Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Ma┼égoszczu

III Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. C. K. Norwida w Kielcach

Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Marii D─ůbrowskiej w Pionkach

I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Kozienicach

I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Miko┼éaja Reja w J─Ödrzejowie

I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůcego im. KEN w Ko┼äskich

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Klimontowie

X Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Stanis┼éawa Konarskiego w Radomiu

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku

Zespół Szkół im. ks. Stanisława Staszica w Tarnobrzegu

Katolickie Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. ┼Üw. Stanis┼éawa Kostki w Kielcach

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 we Włoszczowie

Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůcego Nr II im. J. Chreptowicza w Ostrowcu ┼Üwi─Ötokrzyskim

Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Gr├│jcu

Technikum Zawodowe "Uniwerek" w Kielcach

Samorz─ůdowe Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Stalowej Woli

Zespół Szkół Skórzano-Odzieżowych, Stylizacji i Usług w Radomiu

Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Gr─Öbowie

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Łopusznie

Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w S─Ödziszowie

Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Piotra Wysockiego w Warce

Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. St. Staszica w Ostrowcu ┼Üwi─Ötokrzyskim

Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Miko┼éaja Kopernika w I┼é┼╝y

I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. gen. W┼éadys┼éawa Sikorskiego we W┼éoszczowie

ZS Ponadgimanzjalnych im. Jana Pawła II w Lipsku

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Białobrzegach

Zesp├│┼é Szk├│┼é Ponadgimnazjalnych im. Stanis┼éawa Staszica w St─ůporkowie

IV Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce z Oddzia┼éami Dwuj─Özycznymi w Radomiu

Zespół Szkół Centrum Edukacji w Płocku

I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Feliksa Fabianiego w Radomsku

VII Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Krzysztofa Kamila Baczy┼äskiego w Radomiu

I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. B. Prusa w Siedlcach

IV Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Jana Paw┼éa II w ┼üukowie

Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Piotra Wysockiego w Warce

IV Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce z Oddzia┼éami Integracyjnymi im, Boles┼éawa Krzywoustego w P┼éocku

II Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Stanis┼éawa Wyspia┼äskiego w Legnicy

II Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Janusza Korczaka w Wieluniu

Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůcego im. Marii D─ůbrowskiej w Pionkach

II Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Ks. Jana Twardowskiego w Ole┼Ťnicy

Centrum Kszta┼écenia Sportowego Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce z Oddzia┼éami Sportowymi w Szczecinie

I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Marii Sk┼éodowskiej-Curie w Z┼éotowie

Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce nr IX im. Bohater├│w Monte Cassino w Szczecinie

III Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Adama Mickiewicza w Katowicach

I Zesp├│┼é Katolickich Szk├│┼é Og├│lnokszta┼éc─ůcych w Katowicach

XI Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce z Oddzia┼éami Dwuj─Özycznymi w ZSO nr 4 w Szczecinie

XIX Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Mariana Mokwy w Gda┼äsku

I LO im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie,

Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Powsta┼äc├│w ┼Ül─ůskich w Bieruniu

Katolickie Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. NMP Po┼Ťredniczki ┼üask

IV Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Gliwicach

I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Tadeusza Ko┼Ťciuszki w ┼üasku

VII Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Zespole Szk├│┼é nr 10 im. J. Groszkowskiego

Zesp├│┼é Szk├│┼é Og├│lnokszta┼éc─ůcych i Zawodowych im. Ziemi Pogorzelskiej w Pogorzeli

II Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce z Oddzia┼éami Dwuj─Özycznymi im. dr. W┼éadys┼éawa Pniewskiego

Zespołu Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej

Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Marii Sk┼éodowskiej ÔÇô Curie w Bogatyni

V Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Jana Heweliusza w Legnicy

IX Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. C. K. Norwida w Cz─Östochowie

XXV Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Gen. Jadwigi Zamoyskiej w Poznaniu

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Hipolita Cegielskiego w Ziębicach

III Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. J. S┼éowackiego w Piotrkowie Trybunalskim

Niepubliczne Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce nr 61 im. Stefana Kisielewskiego w Warszawie

XXI Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Boles┼éawa Prusa w ┼üodzi

Zesp├│┼é Szk├│┼é Og├│lnokszta┼éc─ůcych Nr 1 w Opolu

Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Jana Paw┼éa II Si├│str Prezentek w Rzeszowie

Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. ks. Piotra Skargi w S─Ödziszowie M┼ép.

I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Rodu Leszczy┼äskich w Lesznie

II Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Konstytucji 3 Maja w Kro┼Ťnie

Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce STO w Sieradzu

Zesp├│┼é Szk├│┼é Publicznych ÔÇô Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. S. Wyspia┼äskiego w Rymanowie

I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. W. Broniewskiego w ┼Üwidniku

I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Stefana ┼╗eromskiego w Opocznie

Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Marsza┼éka J├│zefa Pi┼ésudskiego w S┼éupcy

I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. J. Zamoyskiego w Zamo┼Ťciu

V Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Stefana ┼╗eromskiego w Gda┼äsku

I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. E. Dembowskiego w Zielonej G├│rze

V Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

II Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Ziemi Olkuskiej w Olkuszu

Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Tadeusza Ko┼Ťciuszki w Miechowie

I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Tadeusza Ko┼Ťciuszki we W┼éodawie

XVI Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Armii Krajowej w Tarnowie

Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Janusza Korczaka w Wi─Öcborku

III Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Adama Mickiewicza w Tarnowie

XIII Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Bohater├│w Westerplatte w Krakowie

IX Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Bydgoszczy

Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Janusza Korczaka w Wi─Öcborku

Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego w Lublinie

Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im.C.K.Norwida w ZSOiZ w Mo┼äkach

II Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Kr├│la Jana III Sobieskiego w Krakowie

Prywatne Gimnazjum i Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Kr├│lowej Jadwigi w Lublinie

Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Ziemi Podlaskiej w Komar├│wce Podlaskiej

II Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. p┼ék. Leopolda Lisa-Kuli w Rzeszowie

Zesp├│┼é Szk├│┼é Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kro┼Ťnie

Liceum ┼Ťw. Jadwigi w Kielcach

II Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Piast├│w ┼Ül─ůskich we Wroc┼éawiu

XI Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Jadwigi i Wac┼éawa Zembrzuskich w Poznaniu

I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. K. K. Baczy┼äskiego w Koninie

Publiczne Liceum nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Opolu

XXII Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Jose Marti w Warszawie

ZS nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim

Publiczne Katolickie Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w ┼üazach - Magdalence

Zespół Szkół w Gogolinie

Zesp├│┼é Szk├│┼é Technicznych i Og├│lnokszta┼éc─ůcych im. gen. dr. Romana Abrahama we Wrze┼Ťni

II Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůcego im. Jana Paw┼éa II w Dzier┼╝oniowie

Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. M. D─ůbrowskiej w ┼╗urominie

Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczy┼äskiego we Wroc┼éawiu

XXVII Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Tadeusza Czackiego w Warszawie

IX Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Marsza┼éka J├│zefa Pi┼ésudskiego w Gdyni

V Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. gen. Jakuba Jasi┼äskiego we Wroc┼éawiu

IV Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Stanis┼éawa Staszica w Bia┼éej Podlaskiej

I LO im. Boles┼éawa Krzywoustego w Nakle nad Noteci─ů

XI LO im. S. Staszica w Radomiu

VI Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Jana Kochanowskiego w Radomiu

Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Busku Zdroju

PRO-FIL w Kielcach

Zespół Szkół Ponadgimanzjalnych w Jędrzejowie

CV Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Zbigniewa Herberta w Warszawie

Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. M. Kopernika w Wo┼éowie

III Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. W┼éadys┼éawa Broniewskiego w Ostrowcu ┼Üwi─Ötokrzyskim

I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Kr├│la Stanis┼éawa Leszczy┼äskiego w Ja┼Ťle

III Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im.CK Norwida w Zamo┼Ťciu

Zesp├│┼é Szk├│┼é Og├│lnokszta┼éc─ůcych nr 1w Gorzowie Wlkp.

I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Kr├│la W┼éadys┼éawa Jagie┼é┼éy w D─Öbicy

Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku