16.JPG

Poleć nas znajomym


Podaj adres E-mail:


Polecane

Nowa strona 1

Zaloguj się

Darmowy licznik odwiedzin

stat4u

  Polskie znaki w formularzu kontaktowym - mail()
Adresat:
*Imię i nazwisko oraz funkcja :
*Nazwa szkoły:
*Adres szkoły:
*Przybliżona liczba uczniów:
*Adres email do komunikacji:
 * pola obowiązkowe !!

 

           W związku z obecną sytuacją zawieszamy przeprowadzenie
                     w szkołach próbnej matury z chemii w ramach
         IV Ogólnopolskiej Próbnej Matury z Chemii z 3ECH EDUKACJĄ

 

 

LISTA SZKÓŁ BIORĄCYCH UDZIAŁ






1. I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Gorzowie Wielkopolskim
2. II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Pile
3. VIII Liceum Ogólnokształcące Gdańsk
4. I Liceum Ogólnokształcące Złotów im. Marii Skłodowskiej - Curie
5. V Liceum Ogólnokształcące im. Klaudyny Potockiej w Poznaniu
6. Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Iławie
7. II Liceum Ogólnokształcące w Oleśnicy im. Ks. Jana Twardowskiego
8. IX Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Częstochowie
9. I Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Tarnowskich Górach
10. Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego w Lublinie
11. II Liceum Ogólnokształcące im Marii Skłodowskiej - Curie w Końskich
12. I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Chrzanowie
13. I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie
14. II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w Rzeszowie
15. II Liceum Ogólnokształcące im. S. Wyspiańskiego w Kwidzynie
16. Zespół Szkół Nr 3 im. Mikołaja Reja w Kędzierzynie-Koźlu
17. Zespół Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych w Tarnowie
18. Liceum Ogólnokształcącego im. św. Jadwigi Królowej w Kiecach
19. I liceum Ogólnokształcące z oddziałami mistrzostwa sportowego im. Marii Skłodowskiej Curie w Sopocie
20. Zespół Szkół ponadpodstawowych nr 3 w Końskich
21. Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Iłży
22. II Liceum Ogólnokształcące im. dr. W. Pniewskiego w Gdańsku
23. Gdańskie Liceum Autonomiczne
24. I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Złotowie
25. Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej - Curie w Rawie Mazowieckiej
26. ZSS Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Podlaskiej w Komarówce Podlaskiej
27. IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Staszica w Sosnowcu
28. Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Strzyżowie
29. Zespół Szkół Nr 2 Włoszczowa
30. Liceum Ogólnokształcące Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Sieradzu
31. Liceum Ogólnokształcącego Nr II im. J. Chreptowicza w Ostrowcu Św.
32. XXVII LO im. T. Czackiego w Warszawie
33. II Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki w Gnieźnie
34. III LO im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie Tryb
35. Publiczne Liceum Politechniki Łódzkiej
36. Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie
37. I Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Stalowej Woli
38. III Liceum Ogólnokształcące w Lesznie
39. III Liceum Ogólnokształcące w Ostrowie Wielkopolskim
40. Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr VI w Opolu
41. Liceum Ogólnokształcące Aslan im. C. S. Lewisa w Głogowie
42. XXIII Liceum Ogólnokształcące w Lublinie
43. II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Dzierżoniowie
44. Liceum Ogólnokształcące Nr I im Danuty Siedzikówny "Inki" we Wrocławiu
45. Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej
46. V Liceum Ogólnokształcące im Marii Curie Skłodowskiej
47. Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Legionowie
48. Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Nowej Rudzie
49. Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Zawierciu
50. I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Jaworznie
51. IV Liceum Ogólnokształcące w ZSO nr 1w Tarnowie
52. II Liceum Ogólnokształcące im. Prof. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu
53. Liceum Sportowe GIMBASKET we Wrocławiu
54. Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Stalowej Woli
55. Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Rymanowie
56. Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Hipolita Cegielskiego w Ziębicach
57. XXIV Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana K. Norwida w Warszawie
58. MZS Nr 4 - II LO im. Konstytucji 3 Maja w Krośnie
59. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Szczecinie
60. II Liceum Ogólnokształcące im. św. Królowej Jadwigi w Siedlcach
61. Liceum Ogólnokształcące im. A. Grottgera w Grybowie
62. Technikum Ochrony Środowiska w Zwierzyńcu
63. XII Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Norwida w Krakowie
64. Powiatowy Zespół Szkół nr1 im. Mikołaja Kopernika w Środzie Śląskiej
65. Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Bieruniu
66. I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Żywcu
67. Polonijnego Liceum Ogólnokształcącego Niepublicznego "KLASYK" w Warszawie
68. ZSOiZ w Mońkach
69. XIV Liceum Ogólnokształcące w Katowicach
70. I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
71. Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Więcborku
72. I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum w Sandomierzu
73. Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Sobolewie
74. I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Lublinie
75. I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Będzinie
76. Technikum Zawodowe w Zespole Szkół nr 2 im. prof. Janusza Groszkowskiego w Pabianicach
77. V Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
78. Technikum Zawodowe "Uniwerek" w Kielcach
79. Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Lęborku
80. I Akademickie Liceum Ogólnokształcące im. Zasłużonych Ludzi Morza w Gdyni
81. IV Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej -Curie w Chorzowie
82. II Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Sopocie
83. II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Gdyni
84. III Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim
85. I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie
86. II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gorzowie Wielkopolskim
87. Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Słupsku
88. I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Busku – Zdroju
89. I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Malborku
90. V Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra Ściegiennego w Kielcach
91. I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Orkana w Limanowej
92. II Liceum Ogólnokształcące w Tomaszowie Mazowieckim
93. Liceum Ogólnokształcące nr IX we Wrocławiu
94. XIII Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Krakowie
95. Liceum Akademickie DaVinci w Poznaniu
96. Zespół Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym
97. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Karola Wojtyły w Lęborku
98. III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Cypriana Kamila Norwida w Kielcach
99. Liceum Ogólnokształcące nr VII im. K. K. Baczyńskiego we Wrocławiu
100. I Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza w Łańcucie
101. Liceum Ogólnokształcące Spółdzielni Oświatowej w Ostrowie Wielkopolskim
102. Liceum Ogólnokształcące nr III we Wrocławiu
103. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Pogorzeli
104. Zespół Szkół Nr 2 w Ostrzeszowie
105. IX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
106. Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w Toruniu
107. I Liceum Ogólnokształcące im. A. Osuchoskiego w Cieszynie
108. III Liceum Ogólnokształcące im M. Konopnickiej we Włocławku
109. XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Warszawie
110. II Liceum ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Elblągu
111. XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Łodzi
112. IV Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Olkuszu
113. Liceum Ogólnokształcące Realizacja w Toruniu
114. VIII Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie
115. I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu
116. Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Ewangelickiego w Cieszynie
117. Zespół Katolickich Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Katowicach
118. Powiatowy Zespół Szkół Nr 4 w Wejherowie
119. Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Bogatyni
120. I LO im. Jędrzeja Śniadeckiego w Dzierżoniowie
121. II Liceum Ogólnokształcące w Lubinie
122. Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Człuchowie
123. Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Górze
124. Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Grójcu
125. Zespół Szkół nr 1 im. KEN w Szczecinku
126. ZS nr im. Emilii Plater w Piasecznie
127. I Liceum Ogólnokształcące im. E. Romera w Rabce – Zdroju
128. Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Bosko w Rumi
129. Liceum Ogólnokształcące Nr I im. St. Staszica w Ostrowcu Świętokrzyski
130. I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Częstochowie
131. IX Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie
132. Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego Junior we Wrocławiu
133. I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im Jana Długosza w Nowym Sączu
134. I Liceum Ogólnokształcące im. Feliksa Fabianiego w Radomsku
135. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Ziębicach
136. Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Henrykowie
137. II Liceum Ogólnokształcące im Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gdańskim
138. Pijarskie Liceum Ogólnokształcące Królowej Pokoju w Łowiczu
139. III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Katowicach
140. Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Katowicach
141. Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Lublinie
142. I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Kolnie
143. Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Opolu
144. Zespół Szkół Ogólnokształcących STO w Kluczborku
145. I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach
146. I Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Żninie
147. Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Żarach
148. Technikum TEB Edukacja Oddział w Lesznie
149. IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
150. II Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Mielcu
151. I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie
152. II Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Cieszynie
153. II Liceum Ogólnokształcące i Technikum nr 2 w Świeciu
154. I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Stargardzie
155. Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im.Emilii Sczanieckiej w Pniewach
156. VI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Kielcach
157. Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu
158. XI Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie
159. Zespół Szkół w Suchowoli
160. Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Krasickiego w Dubiecku
161. XIV Liceum Ogólnokształcące w Gdyni
162. III Liceum Ogólnokształcące im. S. B. Lindego w Toruniu
163. Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Bosko w Legionowie
164. II Liceum Ogólnokształcącego im.Mieszka I w Szczecinie
165. Liceum Ogólnokształcące im. P. Wysockiego w Warce
166. Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim
167. Zespół Szkół Aktywności Zawodowej ZDZ w Zduńskiej Woli
168. II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie
169. Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu
170. Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Żarach
171. Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego w Lublinie
172. Zespół Szkół Technicznych w Puławach
173. I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej
174. Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Legionowie
175. III Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu
176. I LO im. Marcina Wadowity w Wadowicach
177. Z P O Liceum Ogólnokształcące im, Jana Pawła II w Bogorii
178. Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich
179. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Legnicy
180. Liceum Ogólnokształcące im. Tomasza Zana w Pruszkowie
182. I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Kolnie
183. Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra Skargi w Sędziszowie Małopolskim
184. I Liceum Ogólnokształcące w Prudniku
185. Zespół Szkół Technicznych w Pleszewie